

-4%Надувний човен із ПВХ щільністю 650 г/м2 має високі показники міцності та стійкості до пошкоджень. Ця модель має полегшену конструкцію, що дає змогу транспортувати її без особливих незручностей. Водночас вага човна цієї моделі не перевищує 13 кг.
Основні характеристики:
довжина: 210 см,
ширина: 125 см,
вантажність: 200 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grif boat |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 220615 |
| Вага | 13 кг г |
| Вантажність | 200 кг |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 210 см мм |
| Кількість балонів | 2 |
| Щільність тканини | 650 г/м2 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Гребірні |
| Тип днища | Слань |
| Ширина | 125 см мм |