-7%Човен ПВХ надувна півторка Grif boat GH-210LS призначена для риболовлі, полювання, відпочинку на воді. Матеріал човна армований ПВХ щільністю 800 г.м. чудову міцність корпусу. Шви корпусу зварні.
Довжина 210 см, ширина 120 см, діаметр балона 34 см. Вантажність 200 кг. Вага комплекту 11 кг.
У комплекті: човен, насос, весла, сумка, сидіння, слань, ремкомплект, паспорт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grif boat |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 220622 |
| Вага | 13 кг г |
| Вантажність | 200 кг |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 210 см мм |
| Кількість балонів | 2 |
| Щільність тканини | 800 г/м2 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Гребірні |
| Тип днища | Слань |
| Ширина | 120 см мм |