


| Основні | |
|---|---|
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | XK00006 |
| Висота | 45 см мм |
| Висота виробу | 45 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 26 см см |
| Глибина виробу | 26 см |
| Доставка/Оплата | Без передоплату. Відсилання впродовж 4 днів |
| Кількість полиць | 2 |
| Матеріал виробу | Метал + ДСП |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Особливості | З полицями |
| Стиль | Лофт |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип конструкції | Розбірний |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Колір ДСП | Сосна Кембра |
| Колір основи виробу | Чорний |
| Ширина | 63 см мм |
| Ширина виробу | 63 см |