


| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | XK00033 |
| Висота | 38 см мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 26 см см |
| Кількість ярусів | 2 |
| Матеріал каркаса | Метал + ДСП |
| Матеріал полиць | Ламінована деревна плита |
| Призначення | Книжкові |
| Поверхня | Матова |
| Застосування | До спальні |
| Розташування | Настінні |
| Стиль | Лофт |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Відкриті |
| Колір каркаса | Сірий |
| Ширина | 63 см мм |