

| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | XK00001 |
| Висота | 45 см мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 26 см см |
| Доставка/Оплата | Без передоплату. Відсилання впродовж 4 днів |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | Для передпокою |
| Наповнювач | Без наповнювача |
| Особливості | З полицями |
| Стиль | Лофт |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ширина | 63.5 см мм |