


| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Id | 872867 |
| Артикул | XK00291 |
| Тип | Підлогові |
| Тип виробу | Вішалки |
| Висота | 186 см мм |
| Висота виробу | 180 см |
| Висота, см | 180 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина виробу | 38 см |
| Глибина, см | 38 |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Кількість гачків для одягу | 4 |
| Матеріал | Метал + ДСП |
| Матеріал виробу | Метал + ДСП |
| Матеріал корпусу | Метал + ДСП |
| Розмір паковання | 190см*40см*15см |
| Стиль | Лофт |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Колір ДСП | Дуб Артизан |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір основи виробу | Чорний |
| Ширина виробу | 90 см |
| Ширина, см | 90 |