




-29%Наповнювач для крісла мішка 30 літрів — сертифіковані кульки пінопласту 2-5 мм. Зазвичай 30 л наповнювача беруть на досипку крісел, що просівали приблизно на 50%. Якщо ж крісло великих розмірів, то рекомендуємо 100-150 л залежно від моделі виробу.
Особливості:
• діаметр гранул пінопласту 2-5 мм — оптимальна фракція щодо комфорту, грошей і усадки згодом;
• екологічно чистий і гіпоалергенний продукт;
• первинні кульки білого кольору, без домішок;
• щільне паковання;
• зручно засипати в крісло завдяки правильному фасовці;
• розмір пакета — 60х30х40 см;
• кількість пакетів — 1 шт.
Комфорт від сидіння в кріслі залежить не тільки від матеріалу зовнішнього чохла, але й від спеціального наповнювача. Ми використовуємо кульки фракцією 2-5 мм як оптимальне рішення для крісло мішка.
Спінений полістирол (пінополістирол, пінопласт) — це легкий і гіпоалергенний матеріал, який на 90% складається з повітря! Наші гранули 2-5 мм зроблені з первинного полістиролу рівномірно білого кольору без домішок. Це екологічно чистий і гіпоалергенний продукт, що підтверджено експертним висновком про відповідність продукції єдиним санітарно-епідеміологічним вимогам!
Наповнювач запакований у спеціальний міцний пакет і додатково пакується в стретч-плівку для безпечного транспортування поштою.
Як засинати кульки в крісло мішок:
1. Приготуйте пилосос і пульвілізатор із водою.
2. Рясно змочіть з пульвілізатора мішок із гранулами всередині та зовні. Вода зніме статичну напругу та кульки не будуть розлітатися в різні боки. Так само змочіть кульки в кріслі та сам крісло-мішок навколо блискавки, у яке ви збираєтеся досипати кульки.
3. Акуратно відріжте ножицями куточок низу пакета й опустіть його у внутрішній чохол безкаркасних меблів.
4. Висипте необхідну кількість наповнювача, щоб крісло стало щільнішим і водночас добре вживало форму тіла.
5. Зберіть пилососом вилетілі кульки.
6. Насолоджуйтеся комфортом оновленого крісла!
Якщо наповнювача вам забракне — у нас завжди можна замовити ще в будь-якому об'ємі.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 1087 |
| Вага в пакованні, кг | 210 грамів |
| Висота в пакованні (см) | 30см |
| Глибина в пакованні (см) | 40см |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Додаткові характеристики | Суцільні гранули діаметром 2-5 мм |
| Додатковий текст | 30 літрів |
| Доставка/Оплата | Доставка: кур'єр, відділення. Оплата: готівки, накладена платеж, безнал. |
| Кількість одиниць, шт | 1шт |
| Матеріал | Пенополистирол |
| Призначення | Для крісла мішка |
| Розміри | 60х30х40 см |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Наповнювач |
| Ширина в пакованні (см) | 60см |