





-13%Наповнювач для крісла мішка 50 літрів — сертифіковані кульки пінопласту 2-5 мм. Зазвичай 50 л наповнювача беруть на досипку крісел, що просівали приблизно на 50%. Якщо ж крісло великих розмірів, то рекомендуємо 100-150 л залежно від моделі виробу.
Особливості:
Спінений полістирол (пінополістирол, пінопласт) — це легкий і гіпоалергенний матеріал, який на 90% складається з повітря! Наші гранули 2-5 мм зроблені з первинного полістиролу рівномірно білого кольору без домішок. Це екологічно чистий і гіпоалергенний продукт, що підтверджено експертним висновком про відповідність продукції єдиним санітарно-епідеміологічним вимогам!
Наповнювач запакований у спеціальний міцний пакет і додатково пакується в стретч-плівку для безпечного транспортування поштою.
Як засинати кульки в крісло мішок:
1. Приготуйте пилосос і пульвілізатор із водою.
2. Рясно змочіть з пульвілізатора мішок із гранулами всередині та зовні. Вода зніме статичну напругу та кульки не розлетитимуться в різні боки. Також змочіть кульки в кріслі та сам крісло-мішок навколо змійки, у яке ви збираєтеся досипати кульки.
3. Акуратно відріжте ножицями куточок низу пакета й опустіть його у внутрішній чохол безкаркасних меблів.
4. Висипте необхідну кількість наповнювача, щоб крісло стало щільнішим і водночас добре вживало форму тіла.
5. Зберіть пилососом вилетілі кульки.
6. Насолоджуйтеся комфортом оновленого крісла!
Якщо наповнювача вам забракне — у нас завжди можна замовити ще в будь-якому об'ємі.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1088 |
| Вага в пакованні, кг | 350 грамів |
| Висота в пакованні (см) | 40см |
| Глибина в пакованні (см) | 40см |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Додаткові характеристики | Суцільні гранули діаметром 2-5 мм |
| Додатковий текст | 50 литров |
| Доставка/Оплата | Доставка: кур'єр, відділення. Оплата: готівки, накладена платеж, безнал. |
| Кількість одиниць, шт | 1шт |
| Матеріал | Пенополистирол |
| Призначення | Для крісла мішка |
| Розміри | 60х40х40 см |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Наповнювач |
| Ширина в пакованні (см) | 60см |