
-5%| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1027591449 |
| Вага | 11 г |
| Габарити паковання | 90см*36см*27см |
| Вантажність | 170 |
| Діаметр балона | 29 см |
| Довжина | 200 см мм |
| Кількість балонів | 2 |
| Щільність тканини | 650 г/м2 |
| Тип | Гребірні |
| Тип днища | Без днища в комплекті |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 115 мм |