

-8%PROFI L-200 LS найкраще рішення для занять полюванням, риболовлею та інших видів відпочинку на воді. Човен виготовлений з армованого полівінілхлориду щільністю 650 г/м2, який має підвищену стійкість до пошкоджень.
Основні характеристики:
вид човна: гребінна,
вантажність: 170 кг,
місткість: одномісна.
PROFI L-200 LS постачається в комплекті з насосом, веслами, сумкою, сидінням, ремкомплектом, шаром, паспортом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1027613748 |
| Вага | 13 г |
| Габарити паковання | 90 х 36 см х 27 см |
| Вантажність | 170 |
| Діаметр балона | 29 см |
| Довжина | 200 см мм |
| Кількість балонів | 2 |
| Щільність тканини | 650 г/м2 |
| Тип | Гребірні |
| Тип днища | Слань |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 115 мм |