



-3%PROFI P-220 L найкраще рішення для занять полюванням, риболовлею й іншими видами відпочинку на воді. Човен виготовлений з армованого полівінілхлориду щільністю 800 г/м2, що має підвищену стійкість до пошкоджень.
Основні характеристики:
вид човна: гребний,
вантажність: 200 кг,
місткість: одномісна.
PROFI P-220 постачається в комплекті з насосом, веслами, сумкою, сидінням, ремкомплектом, шаром, паспортом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1027628213 |
| Вага | 15 г |
| Габарити паковання | 90см*36см*27см |
| Вантажність | 200 |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 220 см мм |
| Кількість балонів | 2 |
| Щільність тканини | 800 г/м2 |
| Тип | Гребірні |
| Тип днища | Слань |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 125 мм |