

-3%PROFI P-245 найкраще рішення для занять полюванням, риболовлею та інших видів відпочинку на воді. Човен виготовлений з армованого полівінілхлориду щільністю 800 г/м2, який має підвищену стійкість до пошкоджень.
Основні характеристики:
вид човна: гребінна,
вантажність: 215 кг,
місткість: двомісна.
PROFI P-245 постачається в комплекті з насосом, веслами, сумкою, сидінням, ремкомплектом, сланою, паспортом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22069180 |
| Вага | 17 г |
| Габарити паковання | 90см*36см*27см |
| Вантажність | 215 |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 245 см мм |
| Кількість балонів | 2 |
| Комплектація | у комплекті з насосом, веслами, сумкою, сидінням, ремкомплектом, сланою, паспортом. |
| Щільність тканини | 800 г/м2 |
| Тип | Гребірні |
| Тип днища | Слань |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 125 мм |