-7%| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grif boat |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 867232065 |
| Вага | 17 г |
| Габарити паковання | 90*36*27см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Вантажність | 215 |
| Діаметр балона | 34 |
| Довжина | 249 мм |
| Кількість балонів | 2 |
| Кількість місць сидячи | 2 |
| Загальна вага | 16 |
| Щільність матеріалу | 800 |
| Щільність тканини | 800 г/м2 |
| Тип днища | Слань |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 120 мм |